Čistenie kanalizáce – krtkovanie

Máte problém s upchatým odpadom? Všetko za Vás vyriešime v Dunajskel Lužnej.

S upchatým odtokom či kanalizáciou sa často stretávame v domácnostiach, ale aj v rôznych prevádzkach a zariadeniach. Môže spôsobiť nemalé nepríjemnosti. Každý, kto sa už stretol s upchatým kuchynským drezom, umývadlom alebo WC nám isto dá za pravdu, že vyriešiť starosti s nepriechodným odtokom či potrubím sú skutočné peklo.

potrubí

S podobnými problémami sa však bežne stretávame aj v hoteloch, reštauráciách, administratívnych budovách, nákupných centrách, nemocniciach a v iných obchodných prevádzkach.

Upchatie odtoku či kanalizácie býva spravidla zapríčinené nánosmi mastných usadenín, vlasov, chlpov domácich zvierat, zvyškami jedla a rôznymi predmetmi bežne používanými v domácnostiach.

Riešením problémov s upchatým potrubím a kanalizáciou je krtkovanie Dunajská Lužná https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-dunajska-luzna-ab/ – odborné mechanické čistenie kanalizácie. Krtkovanie odpadov vykonávajú špecializované firmy účinnými metódami, ktoré sú šetrné nie len k samotnému potrubiu, ale aj k životnému prostrediu.

hasák

Krtkovanie funguje na princípe mechanického rozbíjania nánosov, ktoré spôsobujú upchatie odtoku a kanalizácie. Oceľová špirála sa zasunie do postihnutej kanalizácie, tak aby čo najefektívnejšie vyčistila rúry od špiny a nánosov, ktoré bránia odtoku vody a spôsobujú upchávanie. Krtkovanie dokáže vyčistiť potrubie od mastnoty, zvyškov jedla, kusov oblečenia, škárovacej hmoty a iného stavebného materiálu zachyteného v rúrach kanalizácie. Krtkovanie zdolá akúkoľvek bariéru brániacu odtoku vody. Krtkovanie dokonale vyčistí potrubie od drobných nánosov až po stvrdnuté bahnisté nánosy. Dokáže si krtkovanie poradiť i s potrubím upchatého ľadom? Samozrejme, pre krtkovanie nie je ani zľadovatené upchaté potrubie problémom.