Disky a príslušenstvo

V našom eshope NajDisky.sk sme špecialisti na predaj kvalitných diskov. Disk-je v podstate diskové koleso z ľahkej zliatiny. Vyrába sa prevažne so zliatiny hliníka alebo horčíka, niekedy aj kombinácia oboch. Diskové koleso je vyrábané ako celok, to znamená, že je vyrobené koleso-disk spolu s ráfikom. Tieto kolesa sa vyznačujú mimoriadnou ľahkosťou, čo je vidieť na lepšom pružení. Ľahšie kolesá z ľahkých zliatin znižujú veľkosť neodpruženej hmoty, čo sa pozitívne prejavuje na jazdných vlastnostiach Vášho vozidla a taktiež poskytujú lepšie vedenie tepla. Kolesá zo zliatiny horčíka sa používajú najmä pre pretekárske automobily a pre exkluzívne a športové automobily.

car gbe

Zníženie celkovej hmotnosti vozidla taktiež priaznivo prispieva na úsporu pohonných hmôt to znamená výrazné zníženie paliva. Ak však chcete špičkovú technológiu, siahnete po kovaných diskoch. Sú nie len krásne, ale majú množstvo výhod oproti odlievaným diskom. Kovanie je výrobný proces, pri ktorom dochádza k tvarovaniu kovu alebo zliatiny pomocou lokalizovaných tlakových síl. Základným materiálom je zliatina hliníka, používaná prevažne v ľahkých konštrukciách. Keďže základný materiál obsahuje menej ako 1% kremíka, vďaka tomu sú kované disky narozdiel od liatych lesklejšie. Pomocou keramického leštenia je možné dosiahnuť ešte vyšší lesk.

challenger

No a v neposlednom rade disky zlepšujú celkový estetický vzhľad Vášho vozidla. Dezent disky od renomovaných výrobcov a značiek sú v našom eshope samozrejmosťou. U nás nemáte problém nájsť disky od Tomason, OZ Racing, MSW, Diewe Whels, Keskin Tuning, Sparco, Brock, Barracuda, DLV, Corspeed a mnohých iných. Neodmietneme Vás ani s náročnejšou požiadavkou exkluzívnej zákazky – disky na zákazku, napríklad DLW Deluxe Wheels, Maserati, Lexus…Spolupracujeme priamo s výrobcami diskov, čo Vám nákupom v našom eshope zaručuje, že kupujete originálny tovar najvyššej kvality a s kvalitným servisom. Pred správnym výberom diskov je nutné vedieť,určité údaje disku a čo jednotlivé parametre disku znamenajú. S týmto Vám vieme bez problémov pomôcť.

Štítky: