Ruky ako zo salónu

V prvom rade by sme mali popracovať na správnej výžive. Zaradiť do nášho jedálnička viac ovocia, zeleniny a rybieho mäsa, ktoré je bohaté na omega 3 mastné kyseliny. Naša strava by tiež mala byť bohatá na bielkoviny a železo.

gelové nehty

Ak chceme profesionálnu starostlivosť, môžeme si nájsť štúdio, kde sa o nás dokážu dokonale postarať od hlavy až po päty. Ceny sú približne všade na rovnakej úrovni. Môžeme tu stráviť rôzne dlhý čas, záleží na stave vašich rúk, podľa toho sa vám budú tiež náležite venovať. Po prvé sa nám bude páčiť, že pre seba niečo robíme a za druhé si tú oddýchneme a môžeme aspoň na chvíľku vypustiť všetky starosti, ktoré nás skutočne moc trápia.

Väčšinou je tu príjemné prostredie a hrá tu hudba, ktorá hladí po duši. Ponúknu vám aj niečo na pitie alebo si môžete prečítať časopis. Štúdiá majú širokú ponuku služieb od manikúry, cez lakovanie, P-shine, parafínový zábal, až k pedikúre.
salon na manikúru

Prsty vo farbe dúhy

Môžete si nechať urobiť napríklad gelové nechty. Pri ich aplikácii sa musia tie vaše trochu zdrsniť, potom dôjde k predĺženiu a nalepenie umelých. Potom sa ešte musia zabrúsiť do požadovanej dĺžky a tvaru. Hore sa nanáša gél v niekoľkých vrstvách. Môžete si vybrať zo širokej palety farieb, podľa vášho vkusu. Nemusíte mať len krvavo červenú, veľmi vkusne pôsobia pastelové tóny ružovej, modrej alebo zelenej.

Niektoré dámy majú radšej striebornú alebo prírodnú telovú či béžovú farbu. Potom sa zdobia nielen povrchovým lakom, ale napríklad trblietkami, kamienkami, pečiatkami a potom s nanesie ešte jedna vrstva pre dokončenie hore. Každá vrstva sa musí zatvrdiť pomocou UV lampy, aby čo efekt bol čo najtrvalejší. Potom už sa nebudete nikomu báť podať ruku, pretože bude obdivovať vaše dokonalé ruky.