Sklenená realizácia zábradlia – elegantné a efektné riešenie

Každá časť interiéru aj exteriéru by mala byť v súlade s ostatnými použitými prvkami. Vtedy celok pôsobí kompaktne a elegantne. Popritom by mala byť zachovaná funkčnosť jednotlivých segmentov.

Ponúkaná sklenená realizácia https://lmmont.sk/ zabradlie na schody sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/ je vkusnou kombináciou skla a kovu, ktoré vytvárajú efektný celok. Využitie skleneného zábradlia si určite všimnete na mnohých miestach a oceníte jeho nevtieravý ale pôsobivý dizajn.

apartment-2138949_640

Základom skleneného zábradlia sú nerezové stĺpiky, do ktorých je vložená sklenená výplň. Na výrobu sa požíva výhradne bezpečnostné sklo, ktoré je špeciálne upravené kvôli odolnosti a pevnosti. Celá konštrukcia skla a kovu je stabilná, pevná a odolná. Aj voči vonkajším vplyvom, pretože využitie skleneného zábradlia je možné aj v exteriéri napríklad na balkónoch alebo vonkajších schodoch. Jeho údržba je úplne jednoduchá, postačia Vám handrička proti prachu a špeciálny prípravok na vonkajšiu povrchovú úpravu kovu.

Občas potrebujeme vytvoriť pocit súkromia, vtedy je vhodná matná povrchová úprava skla. Ak chceme viac svetla a jasu číre sklo je vhodná voľba. Zaujímavé a efektné sú kombinácie pieskovaného vzoru s čírym alebo matným sklom. Zákazníci uprednostňujú aktuálny trend – číre alebo matné sklo v kombinácii s nerezovými kovovými doplnkami.

architecture-1517575_640

Nadčasovým a veľmi elegantným riešením je zábradlie vo forme celosklenenej steny, ktorá dodá interiéru ten správny nádych architektonického skvostu. Z druhej strany schodov býva zvyčajne klasické kovové zábradlie, nie veľmi dominantné, aby nerušilo estetiku skla.

Sklo vychádzajúce z podlahy vytvorí efekt, ktorý upúta každého.

Každý interiér má svoj vlastný charakter a správne zvolené sklenené zábradlie mu vdýchne dušu.

Ponuka skleneného zábradlia je vhodná pre každý priestor, ktorý má byť moderný, praktický a funkčný.