Vyriešte účinne nepriepustnú kanalizáciu alebo spomalený odtok krtkovaním

Každé technické zariadenie aj vrátane kanalizácií, odpadov, odtokov, potrubí a sifónov si vyžaduje pozornosť a prevenciu, aby nedochádzalo k zbytočným haváriám a materiálnym škodám. Služba krtkovanie je ideálnym, účinným a efektívnym spôsobom ako preventívne udržiavať kanalizáciu, potrubia a odpady vo funkčnom stave a je takisto veľkou pomocou v prípade zanedbania prevencie a výskytu havárie.

plumber-4427401_640

Určite oceníte, že sa jedná o non stop službu, ktorá Vám pomôže 24 hodín denne a 7 dní v týždni a to dokonca aj počas sviatkov. Problémy si nevyberajú vhodný čas a rýchly zásah odborníkov s profesionálnym prístupom padne vždy vhod.

Najdôležitejšie je lokalizovať sa a opísať celkovú situáciu aj vrátane dostupnosti a polohy objektu, rozsahu poškodenia a doloženia technickej dokumentácie v prípade väčšej priemyselnej budovy. Na základe vyhodnotenia faktov si odborníci zvolia najvhodnejšiu techniku pre daný objekt a to buď elektromechanické čistenie alebo riešenie formou vysokého tlaku vody s čerpadlom, ktoré je zabudované v servisnom vozidle.

Obidve technológie sú ekologické, neznečisťujú zbytočne okolie, sú rýchle a účinné s výsledkom, ktorý zaznamenáte aj počas ďalších rokov.

Technológia čistenia elektromechanickým spôsobom využíva základné fyzikálne znalosti rotačného pohybu, ktorý rozbíja kaly, znečistenia a usadeniny a vo vysokej rýchlosti ich účinne odstraňuje. Tento spôsob sa zvolí, ak sa vyskytne problém alebo havária v domácnosti, v rodinnom dome alebo v objekte s kratším potrubím.

construction-2753799_640

Naopak pre dlhšie potrubia je vhodné vysokotlakové čistenie prúdom vody s vysokým tlakom, ktorý doslova vyplaví všetky nečistoty a zanechá kanalizáciu a odpady priechodné na dlhý čas.

Profesionálny, spoľahlivý, ústretový a korektný servis non stop služby krtkovania Vám poskytne aj iné doplnkové služby, napríklad pri havárii určite oceníte vodoinštalatéra, pri chýbajúcej dokumentácii TV monitoring potrubia, pri upchatej kanalizácii čistenie šachtového dna alebo jeho frézovanie.